Naši lidé
VÁŠ ÚSPĚCH JE NAŠÍ MOTIVACÍ

PhDr. Jana Marsová, Ph.D.

Manažerka rizik a kvality pro oblast zdravotnictví

Jsem zakladatelkou poskytovaných služeb a hlavním článkem v praktické realizaci managementu rizik pro zdravotnická zařízení. Od střední školy působím ve zdravotnictví na pozici všeobecná sestra, ve vysokoškolském zdravotnickém školství jako odborná asistentka a v managementu kvality jako manažerka kvality. V posledních pěti letech se specializuji na management rizik ve zdravotnictví a aplikaci všeobecně využívaných standardizovaných technik řízení rizik realizovaných, např. v automotiv nebo leteckém průmyslu. 

Ing. Jiří Marsa

Obchodní zastoupení, komunikace a péče o klienty

Jsem zodpovědný za podporu veškerých obchodních činností spojených s našimi službami, komunikaci a péči o spokojenost klientů včetně navazování nových obchodních kontaktů. Od střední školy přes vysokoškolské studium po pracovní zaměření se realizuji v obchodu jehož součástí je i péče o klienty a komunikace s nimi.

Mgr. Marta Novotná

Marketing, péče o webovou stránku

Pro Rizika ve zdravotnictví poskytuji své marketingové služby a pečuji o webovou stránku. V tomto oboru pracuji přes 8 let. Mou specialitou je on-line marketing, ale ráda se zvednu od počítače a zařídím např. event. Je stále kam se rozvíjet a co objevovat. Několik let jsem pracovala na pozici marketingové manažerky pro mediální společnost nabízející své služby ve zdravotnictví. Proto je mi projekt Rizika ve zdravotnictví velmi blízký. Vnímám jej jako prospěšný a nadčasový.

Marta Novotná

Administrativní podpora

Jsem administrativní duší námi poskytovaných služeb, vedu účetnictví a počítám daně. Svůj profesní život jsem zahájila studiem střední školy ekonomiky služeb a od té doby pracuji jako účetní a administrativní pracovnice.